KONST / Litografier / Litografi 7461303
nr 746 1303
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Litografi, Roland Svensson (1910-2003), segelskutor, 285/310, signerad, motivets mått: 36x25
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 12 mars 2012
kl 17:43:25
12/3 17:04:00
12/3 17:38:25
150 kr
Roland Svensson
Läs mer om Roland Svensson